Komisní prodej

Zprostředkováváme prodej motorových vozidel na základě zprostředkovatelské smlouvy s vlastníkem vozidla. Vozidlo převezmeme do prodeje za smluvně stanovenou prodejní cenu majitelem. Případný pohyb ceny je schvalován vlastníkem vozidla. V případě prodeje účtujeme smluvní provizi za zprostředkování prodeje vozidla. Prodej vozidla inzerujeme na inzertních serverech v ČR a vybraných zahraničních státech. V rámci zprostředkovatelské činnosti je možné sjednat případnou opravu, čí zajištění emisních měření nebo technické kontroly ve středisku STK, případně nezbytné úkony v evidenci motorových vozidel. V případě prodeje zajistíme v rámci zprostředkovatelské provize odhlášení motorového vozidla z původního vlastníka. Do doby prodeje vozidla je majitelem původní vlastník.


Ceny za uskutečnění prodeje v komisi: již od 2%
Poplatky za parkovné NEÚČTUJEME


  • Konzultace, stanovení tržní ceny, objednávky:
    • Osobní a užitková vozidla Vladislav Adam, tel. 602539600
      Ing. Zbyněk Adam, tel.606616281

Doklady k uzavření smlouvy o zprostředkování prodeje viz doklady pro výkup vozidla.

Novinky

Ekologická daň
Poplatek při první registraci ojetého vozidla do evidence motorových vozidel v ČR, nebo při první přeregistraci ojetého vozidla po 1.1.2009 Více


Odpočet DPH u osobních automobilů Více


Ojetá osobní vozidla s odpočtem DPH Vozidla pořízená u leasingových společností v členských zemích EU po 1.4.2009 Více


Novela zákona o DPH č.87/2009Sb. platná od 1.4.2009 zrušila zákaz uplatnit nárok na odpočet při nákupu/pořízení osobního automobilu. VíceNaši partneři:


        veteráni Adam Auto Moto s.r.o.